Червонокам'янський МНВК

Створення навчально-матеріальної бази

Першим директором МНВК став Тищенко Микола Іванович, який очолював комбінат на протязі 15 років. Маючи та створив майже з нуля сучасний освітній заклад.Велику допомогу в цьому йому надавали відділ освіти, керівництво Олександрійського району і Кіровоградської області, місцеві господарства, громада та, беззаперечно, сам колектив НВК. У перший рік у комбінаті навчалося 273 учні із шести шкіл району за профілями навчання: автосправа, тракторна справа, швейна справа, столярна справа та оператори машинного доїння. Пізніше почали навчати професії пасічника. Великий внесок у процес навчання та розвитку закладу внесли ветерани НВК: Затинацький Михайло Іванович, Осипенко Анатолій Якович, Сухомлин Віктор Захарович, Гонтаренко Анатолій Григорович, Тищенко Людмила Дем`янівна, Білий Анатолій Тарасович та багато інших, адже працювати в МНВК – було і є престижно, тому тут працювали і працюють професіонали своєї справи, які завжди готові навчити та прийти на допомогу в будь-який час.
Створено 12.02.15
Альбом школи